به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، علی اعطاء در حاشیه بیست و سومین جلسه شورای علنی شهر تهران، ری و تجریش در جمع خبرنگاران درباره مصوبات این جلسه، اظهار داشت: شهر تهران به عنوان شهر دوستدار کودک معرفی شده است و بر همین اساس مقرر شد شورا کمیته‌ای برای پیگیری و نظارت بر شهر دوستدار کودک تشکیل بدهد.

وی افزود: بر همین اساس امانی، فخار، نظری، آروین، نوری و بنده به عنوان ۶ نفر از اعضاء در کمیته پیگیری و نظارت بر شهر دوستدار کودک انتخاب شدیم.

اعطاء بیان داشت: در ادامه این جلسه موضوع بهره‌برداری از فضاهای فرهنگی و ورزشی شهر تهران نیز مطرح شد که حجت نظری و بنده به عنوان نمایندگان اعضای شورا در بررسی و بهره‌برداری از فضاهای فرهنگی و ورزشی شهر تهران انتخاب شدیم.

سخنگوی شورای شهر تهران ادامه داد: در ادامه این جلسه طرح دو فوریتی مبنی بر کمک شهرداری تهران به زلزله‌زدگان غرب کشور مطرح شد و مقرر شد شهرداری تهران در اسرع وقت نسبت به لایحه چگونگی کمک شهرداری تهران به زلزله‌زدگان اقدام کند و نهایتاً دو فوریت این لایحه به تصویب اعضای شورا رسید.

وی بیان داشت: بر اساس این طرح دو فوریتی شهرداری تهران موظف شد تا سقف ۱۰ میلیارد تومان به زلزله‌زدگان کمک کند و بخشی از حقوق اعضا و کارکنان شورا نیز با توجه به هماهنگی‌های صورت گرفته برای کمک به زلزله‌زدگان اختصاص یابد.

انتهای پیام/

 

Print Friendly, PDF & Email