شهردار لیکک عنوان کرد:
شهردار لیکک تلاشهای نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی برای کمک به توسعه مرکز شهرستان بهمئی را جهادی دانست و از وی تقدیر کرد.

شهردار لیکک از تلاش و پیگیری نماینده مردم شهرستان بهمئی در مجلس شورای اسلامی برای جذب اعتبار و توسعه شهر لیکک تقدیر کرد.
سید عبدالستار تقوی تصریح کرد:مهندس عدل هاشمی پور با تعامل و ارتباط سازنده ای که با سازمانها و نهادهای کشوری دارد، تاکنون کمک های زیادی به شهرداری لیکک داشت.
وی افزود:با وجود اینکه نزدیک به دو دهه از عمر شهرداری لیکک می گذرد، برای اولین بار با تلاش های قابل تقدیر مهندس هاشمی پور اولین اقساط عوارض نوسازی چاه های نفت به حساب شهرداری واریز شد.
تقوی خاطرنشان کرد:نماینده مردم بهمئی در مجلس شورای اسلامی با همکاری دکتر خلیلی و مهندس پیرامون که از فرزندان بهمئی در حوزه نفت هستند، توانست بدهی عوارض شرکت نفت به شهرداری لیکک  را در اقساط ۵۰۰و ۶۰۰میلیون تومانی به مرحله اجرا بگذارد.
شهردار لیکک در ادامه گفت:نماینده مردم بهمئی در مجلس شورای اسلامی یک دستگاه تانکر آبپاش برای آبیاری فضای سبز شهر لیکک در اختیار شهرداری گذاشت ؛این در شرایطی بود که گرمای شدید و کمبود آب و ابزار آبیاری به فضای سبز سطح شهر لیکک خسارات زیادی وارد کرده بود و بودجه شهرداری برای خرید تانکر کفاف نمی کرد.
وی افزود:مهندس هاشمی پور با تلاش و رایزنی یک دستگاه آمبولانس هم در اختیار شهرداری لیکک قرار داد .
تقوی تصریح کرد:بالغ بر ۴۰میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات نفت با رایزنی و پیگیری نماینده مردم بهمئی در مجلس شورای اسلامی به پروژه آسفالت معابر شهر لیکک اختصاص یافت.
شهردار لیکک با بیان اینکه نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی برای کمک به جذب اعتبار و توسعه شهر لیکک سنگ تمام گذاشت،گفت:ساختمان جدید شهرداری لیکک با تکنولوژی  کوبیاکس آلمان به عنوان جدید ترین تکنولوژی های روز دنیا با حمایتهای قابل تقدیر مهندس هاشمی پور در حال ساخت است.
تقوی در پایان فعالیت های هاشمی پور را جهادی دانست و بار دیگر از تعامل و همکاری سازنده وی با شهرداری لیکک تقدیر و تشکر کرد.
انتهای پیام/

Print Friendly, PDF & Email